Blog > Komentarze do wpisu
dzień kota

Światowy Dzień Kota trzeba święcić, więc moje wczoraj miały smakołyki, więcej tulasków i kocie filmiki na YT. Jak Elmo był słabo zainteresowany filmikami, tak Abby ogląda z przyjemnością. Chyba z przyjemnością, skoro mruczy.

Druga sobota pracująca. Nic w tym zaskakującego, wiem. Ludzie pracują zdecydowanie więcej i żyją. I oprócz pracy ogarniają życie, mieszkanie, dzieci. A ja przez zimę zapadałam w sen zimowy. Nic, tylko praca i spanie. W ostatnim tygodniu się to zmieniło i nie zasypiałam zaraz po powrocie do domu i zjedzeniu obiadu. Za to wczoraj wróciłam zmęczona jakoś bardziej. Cały wieczór przeleżałam. I noc właściwie też, bo bardzo źle spałam – jeśli drzemki po 15 czy 20 minut można nazwać snem. Później przespana większość dnia. A jutro w pracy znów będzie zombie...

I dalej nie opiłam podpisania umowy o pracę...

Kolega P., z którym dojeżdżałam, już w piątek pożegnał się z nami. Teraz 2 tygodnie urlopu zaległego i w nowe miejsce. Za tydzień w piątek idziemy z tej okazji na piwo ekpią firmową. Jako że kolega wybrał szczeciński lokal, to kombinujemy kierowców do G., żeby i pracowi kierowcy mogli wypić drinka czy piwo.

Kiedy codzienne poranne malowanie twarzy wejdzie mi w nawyk?

 

poniedziałek, 18 lutego 2019, blubraa
Tagi: praca kotek
Komentarze
2019/02/18 03:02:28
kiedys Ci wejdzie, spoko :D

a dzien kota wole obchodzic ósmego sierpnia ;)))
-
2019/02/18 10:48:52
Nawet nie wiedziałam, ze jest i 8 sierpnia. Wtedy tez uczcze, jeśli nie zapomnę. ;)(
-
2019/02/18 13:13:49
Kiedyś stanie się koniecznością ;) Także korzystaj teraz z tego, że możesz ale nie musisz. Baw się, kombinuj z kolorami, podkładami, a będzie czysta przyjemność, a nawyk z czasem sam się wyrobi :)
Nawet nie wiedziałam, że z kotem Zosi spędziliśmy dzień kota :)
-
2019/02/23 13:22:48
Na razie MUSZĘ, żeby się przyzwyczaić. ;)