Blog > Komentarze do wpisu
Zimno!

Jestem dzisiaj piekielnie zła! Okropnie! Gdyby nie ostatnia pogadanka z Mychą o przeklinaniu i wulgaryzmach, to chyba zaklęłabym jak szewc. Ta praca doprowadza mnie do szewskiej pasji, serio. Może nie tyle sama praca, co ludzie. Ja wiem, w każdej pracy znajdzie się jakaś szuja, ale... No nic, przeżyję i będę robić swoje.

A dziś zrobiłam, znaczy uszyłam, 5 siedzisk, które poszły do klientów. Jestem z siebie dumna!!

Różne głosy mówią, że będę miała od grudnia umowę o pracę. Jeśli tak się stanie – koleżanka K. nie będzie miała ze mną życia. Ja jestem cierpliwa. I dużo potrafię znieść. I długo daję sobą pomiatać. Ale, jak każdy człowiek, mam swoje granice. Koleżanka K. przekroczyła już moje kilkakrotnie.

Dopóki nie zaczęłam pracować w tej firmie uważałam, że jestem zimnolubna. Teraz już niekoniecznie. I pomyśleć, że to jeszcze nie ta sroga zima.

czwartek, 22 listopada 2018, blubraa
Komentarze
2018/11/23 17:17:07
I ja jestem z Ciebie dumna :)) brawo! Niech Twoja radość będzie ważniejsza niż nerwy w pracy, ale w razie czego nastaw się może na rozmowę wyjaśniającą gdzie leży Twoja granica.. Najlepiej już po podpisaniu umowy ;)
-
2018/11/26 13:11:10
W sumie, mimo wszystko, lubię tę pracę. Nie wymaga dużego nakładu intelektualnego i fizycznego, a regularne wpływy na konto są. ;))