Blog > Komentarze do wpisu
Poniedziałek.

Chyba za dużo mnie na blogu. Za dużo piszę, za dużo wrzucam tu przeczytanych książek (mimo posiadania konta na Lubimy Czytać) i obejrzanych filmów (mimo posiadania konta na Filmwebie). Ale lubię mieć wszystko w jednym miejscu. Może powinnam kupić sobie zeszyt i w nim pisać? Ale.. Jedni mają FB, inni Instagram (i Insta Story), jeszcze inni innego rodzaju społecznościówki, a ja mam bloga do uzewnętrzniania się. Po co i czym się przejmować?

Dziś pojechałyśmy na pogrzeb. 250 km w jedną stronę. Trochę żal, że z tą częścią rodziny spotykamy się tylko przy takich przykrych wydarzeniach, ale co zrobić? 

Trasa bardzo ładna, pogoda dopisała. Po pogrzebie stypa, kilka rozmów pt.: "Cześć, co słychać, co robisz, ładna dzisiaj pogoda". Bo o czym można rozmawiać z kimś, kogo właściwie się nie zna i z kim nie ma się żadnego kontaktu? Jedynie z dalszą kuzynką kontakt przez FB mamy, która to nas poinformowała o pogrzebie. Nie jesteśmy z nią zbyt blisko, a szkoda. Może czas to zmienić.

A tymczasem czas usiąść do książki, którą zostałam obdarowana. Zapomniałam jej wziąć na podróż.

Dobranoc.

poniedziałek, 08 października 2018, blubraa
Komentarze
2018/10/09 07:06:51
Za dużo? Ależ w życiu! :) Jest Cię tyle ile chcesz by było. To Twoje miejsce w tym wirtualnym świecie i tworzysz je jak tylko Ci się podoba :)
-
2018/10/09 07:09:37
to jest Twoje miejsce i możesz robić w nim i z nim co chcesz, a ja chętnie czytam recenzje Twoje, choć nie zawsze komentuję :)
-
2018/10/09 20:03:28
W sumie macie rację. :-*